Оплата та Доставка:

Гарантія, повернення та обмін товару:

Способи оплати

  • Оплата замовлення по Україні - Platon, Liqpay (Visa, MasterGard), Novapay (Visa, MasterGard), Masterpass), Google pay, Apple pay (Platon) / накладний платіж за передплатою в 200 грн.

Способи доставки

 

  • Нова Пошта - вся Україна / 3-7 днів / За рахунок замовника
  • Укрпошта - Worldwide / 1-3 тижні / 30 $ за 1 пару взуття

Гарантія

Гарантійний термін на товар 30 календарних днів з моменту придбання товару. У випадках технологічних дефектів товарів, які не залежать від покупця, здійснюється безкоштовний сервіс по їх усуненню. Обслуговуємо та ремонтуємо тільки вироби власного виробництва.

Поверняння та обмін

Термін повернення та обміну товару здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту продажу, відповідно до законодавства України, за умови збереження цілісності упаковки, бірок та оригінальності товару. Вживаний товар обміну та поверненню не підлягає.

Способи поверння та обміну

  • Повернути товар самостійно до шоуруму
  • Передати товар поштовою службою Нова Пошта, доставку сплачує замовник
  • У випадку обміну, доставка нового товару здійснюється після отримання попереднього товару назад

(*Кошти за товар повертаються протягом 5 днів після його фактичного отримання).

Інструкція щодо поверння товару, який був куплений через інтернет-магазин, сторінку Facebook/Instagram, telegram/Viber - канал

1. Звернутися до нас у будь-який зручний для Вас спосіб. Через Facebook/Instagram, telegram/Viber - канал.

2. Менеджер відправить Вам заяву в електронному виді на Вашу пошту. Заповніть заяву на повернення.

3. Надішліть фото заповненні заяви до менеджера. Менеджер підтвердить повернення або у разі необхідності попросить внести правки до заяви.
4. Після того як менеджер підтвердив повернення, покладіть у коробку:
- товар у повному комплекті
- чек, що підтверджує купівлю у шоурумі або квитанцію з Нової пошти
- заповнену заяву
5. Упакуйте все вищеперелічене та надішліть Новою поштою: м.Дніпро, відділення НП #25. Після отримання нами посилки, повернення буде здійснене протягом 5 робочих днів.

Як правильно зняти мірки та підібрати розмір:

Як правильно зняти мірки?

Питання-відповідь
- Знімати мірки з обох ніг.

- Поставити ногу на аркуш паперу і обвести її олівцем. Увага! Олівець тримати рівно перпендикулярно аркушу паперу. Ні в якому разі не нахиляти його під кутом.

- Зафіксувати олівцем дві крайні точки ноги: за великим пальцем і по центру п’ятки.

- Поміряйте довжину сліду: проведіть рівну лінію між крайніми точками і зафіксуйте цю довжину.

- Далі поміряти об’єм пучків. Обвести сантиметр навколо двох найвипукліших частин пучків (найширшу частину пучків). Як правило, з кожної сторони є кісточки, орієнтовно треба міряти по них.

- Обміряємо об’єм прямого підйому. Обводимо сантиметр рівно навколо кісточки, яка знаходиться на підйомі.

- Обміряємо косий підйом. Заведіть сантиметр під низ п’ятки, далі проведіть сантиметр навколо початку щиколотки. Зафіксуйте і запишіть об’єми.

Як доглядати взуття з натуральних матеріалів (шкіри, замші, лаку, нубуку)

Догляд за шкіряним взуттям

Догляд за гладкою шкірою

Для гладкої шкіри можна використовувати спеціальні креми (безкольорові чи підфарбовуючі). Найуніверсальнішим засобом для догляду за шкірою будь-якого кольору є безкольоровий віск для взуття. Віск, як і креми, наносять спеціальною щіткою для взуття на попередньо очищений від бруду та пилу виріб. Якщо ви бажаєте додати взуттю блиску - після нанесення воску натріть його фланелевою або хутряною ганчіркою.

 

Догляд за глянцевою та матовою шкірою

Глянцева та матова шкіра більш вибаглива у догляді. Глянцева шкіра схильна до подряпин, а матова, навпаки, «полірується» під час експлуатації. Якщо прагнете, щоби ваші вироби з матової чи глянцевої шкіри якнайдовше зберігали свій початковий вигляд, рекомендуємо бути акуратними із ними.

 

Для догляду за такими типами шкіри не підходить віск.

Забруднення на глянцевій шкірі треба спочатку витерти серветкою, а потім скористатись спеціальними реставруючими засобами. Матову (з «гумовим» напиленням покриття або «гідрофобним») шкіру також можна протерти вологою серветкою БЕЗ спирту та дати їй висохнути або підсушити м’якою тканинною ганчіркою.

 

НЕ МОЖНА шкіряне взуття прати у пральній машинці. Сушити зимове взуття під нагрівальними засобами категорично НЕ рекомендується.

Догляд за лаковим взуттям

За взуттям з лакованої шкіри потрібен особливий дбайливий догляд. Додатково до основних вимог з догляду, лакову шкіру періодично протирають вологою ваткою і м`якою тканиною для відновлення блиску. Її не варто чистити щіткою. Лаковані туфлі також не рекомендується носити щодня, тим більше в погану погоду. Від вогкості і вуличного бруду блискуча лакова поверхня поступово блякне і покривається дрібними тріщинами.

 

НЕ МОЖНА одягати лаковане взуття за температури нижче 0 - лаковане покриття може замерзнути і тріснути. Зберігати лаковане взуття треба за помірної вологості, аби уникнути пересушення лакового покриття.

Догляд за замшевим взуттям

Велюр, нубук і замшу чистять лише у сухому стані. Якщо ви потрапили під дощ у замшевому взутті, спочатку дайте йому повністю висохнути, а тоді видаліть пил і бруд спеціальною гумкою або щіточкою для замші. Завдяки цьому структура ворсистої шкіри стане знову шорсткою. Так само, крім гумки, є спеціальні щітки, які з одного боку складаються з гумових «пальчиків» - очищають поверхню, а з іншого мають металевий ворс - розчісують ділянку замші, що залисніла.

 

НЕ МОЖНА чистити парою світлу замшу - інакше вона потемнішає. Попіклуватись про світле замшеве взуття варто до початку експлуатації, використовуючи відповідні спреї для захисту від вологи та бруду. Якщо ж замша все-таки забруднилась - скористуйтесь пінкою для замші.

 

ВАЖЛИВО! Використовуйте будь-які засоби для догляду за шкірою тільки так, як написанов інструкції з експлуатації (наприклад, НЕ МОЖНА лишати очищаючу пінку на виробі; інакше шкіра абсорбує її та залишить пляму), та «тестуйте» засіб на непомітних ділянках виробу.

 

Надзвичайно ВАЖЛИВО враховувати сезонність при експлуатації взуття. Носіння взуття у снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Як на шкіряному так і на замшевому матеріалі. Якщо це відбулось - одразу очистіть шкіру вологою ганчіркою декілька разів, аби сіль не встигла абсорбуватись; висушіть, повністю очистіть шкіру від плям розчином води та оцту (2:1) та застосуйте відповідні захисні засоби. У зимовий сезон для замші та нубуку рекомендуємо використовувати вологовідштовхуючі спреї, також можна знайти спреї саме проти солі та хімікатів. Використання згідно інструкції.