Маленька історія великого бренду

Мануфактура Антона Кузьміна

Всім привіт! Мене звуть Антон Кузьмін і я, колишній ТОП — менеджер. Нині — виробник взуття. Ідея з’явилася у моєї дівчини, збоку я спостерігав, як вона робила перші кроки. Все взуття відшивали на аутсорсингу. З часом якість готової продукції місцевих цехів почала розчаровувати: криві шви, сліди клею, зрив термінів. У певний момент, я сказав, що пошию краще. Так і почалася моя взуттєва історія. Почав з малого — стіл, затяжні кліщі та молоток.

На вихідні, замість звичних «віскі-кола» – курси з моделювання взуття; і пішло поїхало — ескізи, підбір шкіри, ниток тощо. Вирішив використовувати тільки італійську та турецьку шкіру якісного вироблення.

Першою моєю парою були кеди, потім перейшов до освоєння виробництва мокасин. І я помітив, що хобі стрімко переростає у справу життя. Мені хочеться, щоб у взутті від Кузьміна люди жили повним життям: укладали важливі угоди, захищали дисертації, одружувалися, освідчувалися в коханні, гуляли парками, шукали пригоди, змінювали світ і багато чого ще!

Взуття від Кузьміна У чому фішка?

Так як я в минулому ТОП менеджер і колишній управитель чужих мільйонів, то у мене сформувалися свої уявлення про те, як має виглядати взуття. Робота, знаєте, накладає відбиток. 

Як вона має виглядати? Дорого. Взуття має виглядати дорого. Я працював у тому середовищі, де зустрічають таки по взуттю та одязі. 

Фішка в тому, що зовнішній вигляд взуття для мене має значення і я зроблю все, щоб Ваше взуття виглядало дорожчим, ніж Ви за нього заплатили.

Шкіра лише Італія та Туреччина. Ці дві країни, по праву, вважаються лідерами шкіряного виробництва.

На Ваших ногах ніколи не буде дешевих замінників незрозумілого походження та з моєю торговою маркою. На матеріалах не заощаджуємо. Дешеві матеріали — дешевий зовнішній вигляд. Воно Вам потрібне — виглядати дешево?

Найпопулярніше питання

Що Ви робите із моїм замовленням 14 днів?

Виготовлення взуття не миттєвий технологічний процес. Кожна пара виготовляється майстром вручну. Кожна операція — ручна праця. Від розкрою шкіри до упаковки Вашої пари в коробку. На наших підприємствах немає роботизованих комплексів. Якщо емоційно, то кожна пара — це персональне замовлення клієнта та тепло рук майстра, яке його виконує.

Плюс черга із замовлень. Ось Вам і 14 днів.

Станом на 2024 рік ми виросли з невеликого крафтового виробництва у центрі Дніпра, у бренд із мультинаціональним виробництвом. На сьогоднішній день Взуття під торговою маркою «Anton Kuzmin»виготовляється в Україні, Туреччині та Італії.