fbpx

Про нас

Антон Кузьмін? Хто це?

Всім привіт! Мене звуть Антон Кузьмін і я, колишній ТОП — менеджер. Нині — виробник взуття. Ідея з’явилася у моєї дівчини, з боку я спостерігав, як вона робила перші кроки. Всю взуття відшивали на аутсорсингу. Згодом якість готової продукції місцевих цехів початок розчаровувати: криві шви, сліди клею, зрив термінів.

У певний момент, я сказав, що пошию краще. Так і почалася моя взуттєва історія. Почав з малого — стіл, затяжні кліщі і молоток. На вихідних, замість звичних «віскі-кола» — курси з моделювання взуття; і пішло поїхало — ескізи, підбір шкіри, ниток і т.д. Вирішив використовувати тільки італійську і турецьку шкіру якісної вичинки.

Першою моєю парою були кеди, потім перейшов до освоєння виробництва мокасин. І я помітив, що хобі стрімко переростає в справу життя. Мені хочеться, щоб у взутті від Кузьміна люди жили повним життям: укладали важливі угоди, захищали дисертації, одружувалися, визнавалися в любові, гуляли по парках, шукали пригоди, міняли світ і багато чого ще!

Взуття від Кузьміна. У чому фішка?

Так як я в минулому ТОП менеджер і колишній управитель чужих мільйонів, то у мене сформувалися свої уявлення про те, як повинна виглядати взуття. Робота, знаєте, накладає відбиток.

Як вона повинна виглядати? Дорого. Взуття має виглядати дорого. Я працював в тому середовищі, де зустрічають таки по обувке і одягу.

Фішка в тому, що зовнішній вигляд взуття для мене має значення і я зроблю все, щоб Ваша взуття виглядала дорожче, ніж Ви за неї заплатили.

Шкіра тільки Італія і Туреччина. Ці дві країни, по праву, вважаються лідерами шкіряного виробництва.

На Ваших ногах ніколи не буде дешевих замінників незрозумілого походження і з моєї торговою маркою. На матеріалах не економимо. Дешеві матеріали — дешевий зовнішній вигляд. Воно Вам треба — виглядати дешево?

Що Ви робите з моїм замовленням 14 днів?

Виготовлення взуття не миттєвий технологічний процес. Кожна пара виготовляється майстром вручну. Кожна операція — ручна праця. Від розкрою шкіри, до упаковки Вашої пари в коробку. На наших підприємствах немає роботизованих комплексів. Якщо емоційно, то кожна пара — це персональне замовлення клієнта та тепло рук майстра, який його виконує.

Плюс чергу з замовлень. Ось Вам і 14 днів.

Взуттєва Мануфактура Кузьміна сьогодні.

Станом на 2020 рік ми виросли з невеликого крафтового виробництва в центрі Дніпра, в бренд з мультинаціональним виробництвом. На сьогоднішній день Взуття під торговою маркою «Anton Kuzmin» виготовляється в Україні, Туреччині та Італії.

Пролистать наверх

РЕШИТЕЛЬНО КУПИТЬ 🙂

1 клик